stm-hakkimizda-gorsel-1

STM Coatech( Specifications,Trainings and Materials for Coating Technology) Uluslararası Boya inspektörlüğü başta olmak üzere, SSPC (Society of Protective Coatings)Koruyucu kaplamalar sertifikasyon eğitimleri alanında hizmet vermek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

2021 Yılında Nace ve SSPC birleşip AMPP kurumu olmuştur.STMCoatech Kaplama/Boya Enspektörlük eğitiminlerini AMPP CIP(NACE CIP) Türkiye Lisansörü olarak vermeye devam edecektir.  Kurucularımız  SSPC  lider eğitmenleri olup, Nace Senior Corrosion Technologist , Nace CIP Level 2, SSPC PCI Level 3,Icorr Level 2, PCS, BCI , C1, C2 ,Fireproof Inspector sertifikalarına sahip, kaplama sektöründe deneyimli kimyagerlerdir. SSPC Eğitimlerinin Türkiye Resmi Lisansörlüğü yanında; Yunanistan, Ukrayna,Çekya, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Libya , Irak, Katar, Kuveyt, Umman,  ve Cezayir’ in SSPC eğitimleri uluslararası sertifikalandırma lisansörlüğünü yapmaktadır.

STM Coatech SSPC Corporate Member’dır. Kurulduğu yıldan bugüne kadar daima mükemmeli ve ileriyi hedefleyen çalışma anlayışı ile hem yurt içinde hem yurt dışında birçok büyük proje ve sektöründe öncü firmalar için eğitim, danışmalık, şartname yazımı, kalite (ISO 9001 ve SSPC QP ) danışmanlığı hizmetleri vermekle beraber, inspektör temini de sağlamaktadır.

Sektörde Uzman, yetenekli kadromuz ve katılımcılarımız rahatlığı için dizayn edilen  işletme konseptimiz vasıtası ile toplam kalite yönetimi uygulayarak vermiş olduğumuz uluslararası eğitim hizmeti, danışmanlık  ve eğitim kalitemiz ile organizasyonumuza, müşterilerimize  ve katılımcılarımıza sürdürülebilir, sürekli gelişime açık  hem bireysel hem de sektörel gelişme sağlamak için yola çıkmıştır.

Sunduğumuz, güven veren, tarafsız, bağımsız ve gizlilik ilkelerine dayanan, müşteri odaklı ve değer katan eğitim, denetim hizmetlerimiz ve insana değer odaklı yaklaşımımız müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmesindeki en büyük nedendir. Sizleri de bu kalite ve hizmet anlayışımıza davet ederek, firmanızın ilerleyişindeki kilometre taşlarından biri olmak istiyoruz.

Günümüzde sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde her türlü endüstriyel tesislerde, boru hatlarında, hidroelektrik, termik ,nükleer, köprü, offshore, gemi, rüzgâr ve kombine enerji santrallerinde kısacası çeliğin ve koruyucu kaplamaların olduğu her alanda , Koruyucu kaplama eğitimleri, kaplama inspektörlüğü , survey, şartname yazımı, boyahanelere ve birçok kaplama ile ilgili firmalara SSPC QP3 başta olmak üzere sertifikalandırma hizmetleri veren firmamız, bir projenin imalat aşamasından projenin bitiş aşamasına kadar olan bütün süreçlerinde  denetim  gözetim hizmeti de vermektedir.

  • STM Coatech  Micro-Metrics Amerika (TookeGage)
  • PWCI Australya (High voltage)
  • Paint Inspection Instruments İngiltere
  • Türkiye ,Nace Publications  Ana distribitorlüğünü  ve Defelsko
  • TQC

firmalarının bayiliğini yapmaktadır