SSPC VE NACE BİRLEŞİMİNDE MERAK EDİLEN SORULAR.

BİLİNDİĞİ ÜZERE SSPC VE NACE YENİ BİR ORGANİZASYON KURMAYA KARAR VERDİ.HEM SSPC HEM NACE SERTİFİKALARINA SAHİP OLAN BİREYLER NELER YAPACAK?YENİ DÖNEMDE CIP VE PCI EĞİTİMLERİNE NE OLACAK? MERAK ETTİĞİNİZ HER SORUNUN CEVABI AŞAĞIDA

SSPC & NACE BIRLESİMİ HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR

1. SERTİFİKALAR

Hem NACE hem de SSPC, sağlam, uzun soluklu ve uluslararası kabul görmüş sertifika ve akreditasyon programlarına sahiptir. Profesyonellerin ve işverenlerin kimlik bilgilerine verdiği değeri ve bunları kazanan kişi ve şirketlerin gösterdiği gururun farkındayız.

NACE-SSPC Görev Grubu, genel program kalitesini ve devamlılığını korurken, sektördeki aksaklıkları en aza indirmeye odaklanmıştır. Bu amaçla, görev grubu aşağıdakileri kabul etmiştir:

 • Tüm mevcut sertifika ve akreditasyon programları, kombinasyon süreci boyunca tanınmaya ve desteklenmeye devam edecektir.
 • Çakışan sertifika veya akreditasyon programları olduğunda, programları değerlendirmek ve bir program komitesine tavsiyelerde bulunmak üzere bir üye görev gücü oluşturulacaktır.
 • Mevcut sertifika sahiplerinin devam eden programa bildirmelerine izin verilecektir.
 • Sertifikalı ve akredite taraflara mali yük veya ekonomik etki en aza indirilecektir.

SORU : CAS, PCI ve QP gibi SSPC programlarına veya CCA, CIP ve NIICAP gibi NACE Institute programlarına ne olacak? Sonunda diğer kuruluşun çakışan ürünleriyle birleştirilecekler mi?


Her kuruluşun pozisyonu  yenilikçi olmak ve pazarlama güdüsü  bizi rakiplerden ayıran  ve dikkat çeken ve bu tartışmaları teşvik eden şeylerden biridir. Titizlikle ilgili çalışmamızın bir parçası olarak, her iki kuruluşun ürünlerini ve çakışmanın olduğu yerleri inceleyeceğiz, her iki örtüşen sertifikaların en iyisini bir araya getireceğiz. Sonucun ne olacağını bilmek için henüz çok erken, ancak sertifika sahiplerinin ve akredite şirketlerin geliştirdiğimiz yeni biçime geçişini mümkün olduğunca kolaylaştırmak için çalışacağız. Üye ve müşteri için en iyisini yapmak için buradayız, bu yüzden onlar için daha iyi bir sonuç hedefliyoruz.

Aşağıdaki programlar çakışan olarak tanımlanmıştır ve bir üye görev gücü tarafından incelenecektir:

 • Boya Enspektörlüğü Sertifika Programı
  • Koruyucu Kaplamalar Enspektörlüğü (PCI) (SSPC)
  • Kaplama Enspektör Programı (CIP) (NACE Enstitüsü)
 • Kaplama Uygulayıcı Sertifika Programı
  • Kaplama Uygulama Uzmanı (CAS) (SSPC)
  • Sertifikalı Kaplama Aplikatörü (CCA) (NACE Enstitüsü)
 • Yüklenici Akreditasyon Programı
  • Yeterlilik Prosedürü (QP / PCCP) (SSPC)
  • Yüklenici Akreditasyon Programı (NIICAP) (NACE Enstitüsü)
 • Koruyucu Kaplamalar Uzman Sertifikası [HS1]
  • Koruyucu Kaplama Uzmanı (SSPC)
  • Koruyucu Kaplama Uzmanı (NACE Enstitüsü)

SORU : EĞER BAŞKA BİR PROGRAM İLE BİRLEŞECEKSE  SERTİFİKAMI NE ZAMAN YENİLEYECEĞİM?


İlk yeniden sertifikalandırma tarihi tutarlı kalacaktır ve devam eden program dahilinde uygulanacaktır. Bir sonraki sertifikalandırma tarihiniz değişmeyecek. Üye ekipler sertifikasyon programlarını birleştirmek için çalışırken ileriye dönük yeniden sertifikalandırma dönemlerini belirleyeceklerdir.


SORU : BELGELERİME NE OLACAK?


Kuruluşlar, çakışan sertifika programlarını birleştirme olasılığını tartışıyor, ör. Koruyucu Kaplamalar Enspektörlüğü (SSPC) ve Kaplama Enspektörlük Programı (NACE Enstitüsü). Sertifikalı kişiler, mevcut yenileme gereklilikleri yerine getirildiği sürece, geçiş dönemi boyunca sertifikalarını elinde tutacaktır; geçiş döneminden sonra, bireylerin devam eden sertifikaya yeniden bildirimde bulunmalarına izin verilecektir. Her iki kuruluş da, program değişiklikleri sonucunda kart sahiplerine çok az maliyet etkisi olması veya hiç bir maliyet etkisi olmaması konusunda hemfikirdir.


2. ÜYELİK

Yeni kuruluş, her iki kuruluşun da bireysel veya kurumsal üyelik seçeneğini içeren aynı “karma” yapısını koruyacaktır. Üyelikler yeni organizasyona devredilecek ve öğrenci ve genç profesyonel indirimleri devam edecektir.

SORU : NACE / SSPC’nin ikili üyesiysem üyeliğimi ne zaman yenilemek zorunda kalacağım?


İkili üyelik NewOrg’a devredildiğinde, hangi üyelik süresinin daha uzun ise Premium üyeliğe sahip olurlar. (örneğin, mevcut NACE üyeliği 1 Şubat 2021’de sona ererse ve SSPC üyeliği 1 Haziran 2021’de sona ererse, 1 Haziran 2021 e kadar üyelik devam edecek ve 1 Ocak 2021’de bu üyelikler NewOrg Premium üyesi olarak devredilecektir. )


SORU :Lütfen önerilen değer temelli yaklaşımı ve birleştirilmiş kuruluşlara üyelik için  seçeneklerini açıklayın.


* NOT: “NewOrg” ve “NewOrg Institute” birleşik bir kuruluş için önerilen adlar değildir, geçici yer tutuculardır.

 • Üyeler “NewOrg” üyesi olacaklar ve her iki kuruluşta da eşit oy ve gönüllü hakları ve ayrıcalıkları da dahil olmak üzere “NewOrg” ve “NewOrg Enstitüsü” tekliflerine tam erişime sahip olacaklar. Bireysel ve kurumsal üyelik seçeneklerini içeren hibrit bir yapı korunacaktır. Hem bireysel hem de kurumsal üyelik seçenekleri değer temelli olacak ve üyeler bir avantaj düzeyi ve karşılık gelen aidatları seçebilecek. Kombinasyon sonrasında, mevcut tüm NACE ve SSPC bireysel üyeleri en yüksek üyelik düzeyinde “NewOrg” üyesi olacaklar.
 • Bireysel üyeler için Core ve Premium olmak üzere iki üyelik olacaktır. Premium üyelikler, belirli sayıda standart indirme, Dijital Kitaplıktaki ürünler ve yayınlara abonelikler gibi katma değerli tekliflerden daha fazlasını içerir. Mevcut NACE ve SSPC üyeleri, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren mevcut üyelik sürelerinin geri kalanında otomatik olarak “NewOrg” Premium Bireysel Üyeliğine eklenecektir. Mevcut üyelik sürelerinin sonunda, bireysel üyeler Premium veya Core üyelik düzeyinde yenileme yapabilecektir.
 • Nitelikli kişiler için dört üyelik kategorisi olacaktır:
  • Premium veya Çekirdek üyelik arasında seçim yapabilen bireysel üyelik.
  • Öğrenciler, kolej, üniversite veya ticaret okulundayken ücretsiz Premium üyeliğe erişebileceklerdir.
  • 35 yaşından küçük yeni üye olan Genç Profesyoneller, ilk üç yıl boyunca% 50 indirimle Premium üyeliğine erişebilecekler. Öğrenci ve Genç Profesyonel üyelik seçenekleri, üyeliğin avantajlarına maksimum düzeyde  kalmayı amaçlamaktadır.
  • 65 yaş ve üzerindeki üyeler için NACE, SSPC ve / veya “NewOrg” da en az 15 yıl sürekli üyelik olan ömür boyu üyelik. Ömür boyu üyeler, toplu ödeme ücret yapısı karşılığında Ömür Boyu Çekirdek veya Ömür Boyu Premium üye olma seçeneğine sahip olacaklar.
 • Üç üyelikli, değere dayalı bir kurumsal üyelik yapısı olacaktır; böylelikle, kurumsal üyelik ne kadar yüksek olursa, şirket o kadar fazla fayda ve risk alır. Avantajlar arasında, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, ücretsiz bireysel üyelikler, konferans kayıtları ve konferanslarda, eğitim atölyelerinde ve çevrimiçi ortamda pazarda öne çıkan gösterimler yer alır.

SORU : Bölümler ve Alanlar ne olacak?


NACE ve SSPC’nin Bölümler ve Alanlar için çok farklı modelleri ve yaklaşımları olduğu ve dernek topluluğunda çekici olan yeni modeller olduğu için, görev gücü bunların nasıl oluşturulacağına karar vermek için kararı  yeni kurullara bırakmayı seçti. Bu arada, mevcut bölümler ve alanlar üyelerimize ve yerel topluluklarına hizmet etmeye devam edecektir. Şu anda hem NACE Bölümleri hem de SSPC bölümlerine sahip olduğumuz alanlarda, birlikte çalışmaya başlayacaklarını umuyoruz.


SORU : Üyeler kazanmak / kaybetmek için ne gibi avantajlar sağlar?


Mevcut üye avantajlarından vazgeçme kararı alınmamıştır, ancak her iki kuruluş da her kuruluşun en iyi faydalarının sürdürüleceği konusunda hemfikirdir, böylece her kuruluşun üyeleri yeni faydalar elde eder.


SORU : Bir kuruluşta diğerinden daha uzun süredir üye olan üyelere ne olur?


Herhangi bir bireyin üyelik süresi devredilecek ve eğer bir üye her iki kuruluşa katılmışsa, iki üyelik süresi uzayacaktır.


SORU : Birleştirilmiş bir dernek, eğitim, öğretim ve deneyim düzeylerinden bağımsız olarak tüm izleyicilere nasıl erişilebilir ve kapsayıcı olacak?


Varlık koruma endüstrisi, çeşitli örgün eğitim, teknik eğitim ve pratik deneyime sahip profesyonellere ihtiyaç duyar. Birleşik birlik, endüstrinin çeşitliliğini örneklendirecek ve onu korumak için çalışacaktır.


3.EĞİTİM

SORU : Sertifikama ne olacak?


Tüm sertifikalar, organizasyonların birleşiminden sonra da geçerli olacaktır. Üye liderliğindeki görev grupları, çakışan programlarla ilgili yenilemeler de dahil olmak üzere sertifikalarla ilgili değişikliklerin ne olacağını belirler.


SORU : Her iki kuruluş tarafından kullanılan eğitim tesislerine ne olacak?


Mevcut beklenti, eğitim tesislerinin çalışır durumda kalacağı ve birleşik kuruluşların tüm tesislerin kullanımını optimize edeceğidir.


SORU: Eğitmenler halen şu anda öğrettikleri dersleri verebilecek mi?


Evet. Eğitmenler, hâlihazırda öğretmek için onaylandıkları dersleri öğretebilecektir. Ek kurslar için onaylanmak istiyorlarsa, kurs materyallerindeki farklılıkları ele almak için eğitime ihtiyaçları olacaktır.


SORU : Kuruluşlar birleşirse eğitmenlerin ek eğitim alması gerekecek mi?


Evet. Ancak bu, hem NACE hem de SSPC’nin eğitim programlarında düzenli güncellemeler ve iyileştirmeler yapmayı taahhüt ettiği için kuruluşlara katılmış olsun veya olmasın gerçekleşecektir. Bu çabaların bir parçası olarak, devam eden eğitmen eğitimi önemlidir. Kombine programların bir sonucu olarak gerekli olan özel eğitim ile ilgili olarak, hemen gerçekleşmez, ancak çakışan kurslar ve eğitim programları birleştirildikten sonra, eğitmenler daha önce çakışmayan alanlara odaklanan eğitim alacaklardır.


SORU: Mevcut eğitim lisansları ve anlaşmaları birleşik bir dernekte yürürlükte kalmaya devam edecek mi?


Eğitim ve öğretim programlarına olan talepteki beklenen büyümeyi karşılamak için mevcut lisans sahipleriyle ve eğitmenlerle çalışmaya devam etmektir.


SORU: Mevcut eğitim programlarını güncelleme ve yükseltme ile ilgili mevcut girişimlere ne olacak?


NACE ve SSPC’yi birleştirmeye karar verildiğinde, kurslar ve eğitimin geliştirilmesi ve ilerletilmesine yönelik mevcut tüm çabalar, kombinasyon tamamlanıncaya kadar her kuruluş altında kesintisiz olarak devam edecektir. Tamamlandığında, bu girişimler yeni organizasyonlarda devam edecektir.


SORU : Kurslar nasıl ve ne zaman entegre edilecek ve sürece kim rehberlik edecek?


Kısa vadede derslerde değişiklik yapılmaz. Konu uzmanlarından ve personelden oluşan üye liderliğindeki görev grupları, çakışan programların nasıl etkileneceğini belirleyecek ve her iki programın da en iyisinin nihai ürüne dahil edilmesini sağlamakla görevlendirilecektir.


4. STANDARTLAR VE KOMİTELER

NACE ve SSPC, dünya çapında referans verilen endüstriye saygı duyulan standartları geliştirmiştir. Aslında, kuruluşlar yıllar içinde 15 ortak standart, 2 ortak görsel kılavuz ve 6 ortak teknik makale gibi birçok standart üzerinde birlikte çalışmışlardır.
Kombine bir organizasyonu göz önünde bulundurarak, bu tartışmalara liderlik eden üyeler, bunun tüm uluslararası üye topluluğunun, varlık koruma profesyonellerinin ve şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılayan standartları geliştirmeye odaklanmanın yenilenmesi için bir fırsat olduğu konusunda hemfikirdir. Dernekler birlikte çalışarak tüm endüstri için standartların geliştirilmesi, benimsenmesi ve uygulanması sürecini kolaylaştırabilir.

SORU: Mevcut standartlar bakım ve revizyonlarla ilgili olarak nasıl ele alınacak?


Kombine bir organizasyon oluşturma kararı alınırsa, mevcut standartlar mevcut süreç ve prosedürlere göre korunmaya devam edecektir. Standart yazma ve revizyon sürecini daha verimli hale getirmek için yeniden yapılandırma fırsatı olacak, böylece standart geliştirme daha hızlı, daha verimli ve endüstri değişikliklerine duyarlı olabilir.

Yeni nesil endüstri standartlarını ve en iyi uygulamaları ilerletmek için, üst düzey teknik uzmanlığın, varlık korumasında ortaya çıkan teoriyi uygulamaya koymak için bir foruma ve çerçeveye ihtiyacı vardır. Her iki kuruluş da güçlerini birleştirerek potansiyel olarak bu forumu yaratacaktır.


SORU : Yeni organizasyon çakışan standartları nasıl birleştirir?


Çakışan NACE ve SSPC programlarının en iyilerini verimli bir şekilde birleştirmek için, standartlar gibi farklı programlı alanlar için personele öneriler sağlamak ve destek sağlamaktan sorumlu olacak üye liderliğindeki program komitelerinin geliştirilmesinden oluşan bir model düşünülmüştür.

Hem NACE hem de SSPC standartları ve programları, program komitesine stratejik rehberlik sağlamaktan ve ilerlemeyi tekrar kurula raporlamaktan sorumlu bir kurul irtibatına sahip olacaktır.


5. GENEL SÜREÇ VE GELECEK PLANLARI

SORU: “NewOrg” ve “NewOrg Institute” iki yeni örgütün gerçek isimleri olacak mı?


Hayır. Bu adlar sadece geçici yer tutuculardır. Herhangi bir isim değişikliği ile ilgili herhangi bir karar alınmamıştır. Kuruluşlar birleştirilmeye karar verilirse(ki verildi), profesyonel bir üçüncü taraf firması iki yeni kuruluşun adlarını belirlemeye ve markayı geliştirmeye yardımcı olacaktır.


SORU: Kuruluşlar birleşirse üyeler ne kadar çabuk değişiklikleri görecek?


İşler bir üye oylamasına geçerse ve hem SSPC’ler hem de NACE üyeleri birleşimi desteklerse ( ki desteklediler), değişikliklerin çoğu hemen gerçekleşmez. SSPC ve NACE üyeleri kombinasyonu destekliyorsa , 1 Ocak 2021 tarihine kadar iki yeni kuruluşu yeni yönetim ve üyelik yapısı ile birleştirmeye ve geçişe geçeceğiz. Ancak, iki örgütün faaliyetlerini entegre etmek 2021 yılında olacaktır.

Birlik birleştikçe, üyeliğin yüksek yararını yansıtan başka değişiklikler de yapılabilir. Şimdiye kadar alınan kararlara benzer şekilde, üyeler (personelin desteğiyle), uygun hale geldikçe diğer değişikliklerle ilgili tartışmalara ve karar vermeye yol açacaktır.


SORU: Bu kararları tartarken görev gücünün yol gösterici ilkeleri nelerdi?


Üyelikle ilgili olarak, aşağıdaki yol gösterici ilkeler bu tartışmaları yönlendirmiştir ve yönlendirmeye devam edecektir:

 • Mevcut üyelerin çoğunda düşük etki ve minimum aksama sağlanması
 • Faydalara erişim kolaylığını artırmak
 • Katılım fırsatlarını artırmak
 • Bilgi ve profesyonel ağlara erişimi artırmak
 • Mümkünse mevcut aidat seviyelerini koruyun

SORU: Organizasyonları birleştirme fikrine ne ilham verdi? Bu fikri tartışma süreci nasıldı?


70 yıldır NACE ve SSPC varlık koruma endüstrisinin farklı bölümlerini temsil ediyor. Her iki kuruluş da endüstriye saygılı standartlar geliştirmiş, birçok işleve hizmet eden profesyonellere eğitim ve öğretim sağlamış ve dünyanın altyapısını korumak için kritik olan teknik ve pratik bilginin ilerlemesine katkıda bulunmuştur. Birçok durumda, sektörümüzün yararına işbirliği yaptık.

Her kuruluşun liderliği, işbirliğinin değerini ve önemini kabul eder ve 2018’de temsilcileri, sektöre daha iyi hizmet vermek ve çabanın tekrarlanmasını önlemek için her iki kuruluşu da birleştirme olasılığını tartışmak üzere bir araya getirdi.

2019 boyunca, temsilciler, birleşik bir birliğin fizibilitesini ve NACE ve SSPC üyelerine ve daha geniş endüstriye sağlayacağı karşılıklı yararları keşfetmek için birkaç kez derinlemesine tartışmalar için bir araya geldi. Tartışmaları kolaylaştırmak, araştırma yapmak ve tartışmalara ve karar verme süreçlerine adil ve dengeli bir yaklaşım sağlamak için bir üçüncü taraf danışmanlık firması tutuldu.

Her bir kuruluştaki farklı bakış açılarını temsil eden paydaşlarla, her bir kuruluşa ilişkin algılarını ve birleşik bir dernek olma ihtimalini anlamak için görüşme yapılmıştır.


SORU: Uluslararası bir bakış açısından, kombine organizasyonlar için Kaplama alanındaki Büyüme Planları ve Stratejisi nedir?


Bu noktada görev grubu, organizasyonu tasarlamanın ötesinde gelecek planları tartışmamıştır. Bu, oluşturulduktan sonra yeni Kurulların birincil sorumluluğu olacaktır.

Üçüncü taraf danışmanın hem NACE hem de SSPC’nin mevcut stratejik planlarını gözden geçirdiği ve çok uyumlu buldukları söylenebilir. Yeni Kurulların tüm korozyon endüstrisine hizmet etme planlarını geliştirirken çok çabuk uyum sağlayabilmeleri beklenmektedir.


SORU: Bu süreç şeffaf ve mantıklı bir şekilde nasıl yürütülecek, böylece üyeler değişiklikleri ve sonuçlarını anlayacaklar mı?


Bildiğiniz veya dahil olduğunuz diğer birleşmelerin aksine, bu kombinasyon her şeyi aynı anda değiştirmekle ilgili değildir. Onaylanırsa, hemen gerçekleşecek temel değişiklikler yönetim ve üyelik yapısı ile ilgili olacaktır. Birlik birleştikçe, üyeliğin yüksek yararını yansıtan başka değişiklikler de yapılacaktır.

Şimdiye kadar alınan kararlara benzer şekilde, üyeler (personelin desteğiyle), uygun hale geldikçe diğer potansiyel değişiklikler hakkında tartışmalara ve karar vermeye yol açacaktır.


6. OFİSLER VE PERSONEL

SORU: Her iki kuruluşun olumlu bölümlerinin korunmasını sağlamak için farklı kültürler nasıl harmanlanacaktır?


Birçok paydaş, her bir kurumun kültürünün olumlu yönlerini korumaya ilgi duyduğunu ifade etmiştir.

Her iki kuruluş arasında, paydaşlar NACE ve / veya SSPC’nin diğer güçlü yanlarının yanı sıra üstün üye hizmetine, sağlam teknik / eğitim programlarına, uluslararası katılıma sahip olduğunu bildirmektedir.

Odak noktası, birleştirilmiş birlik içinde bu güçlü yönlerin korunması ve genişletilmesi olacaktır.


SORU : Yeni Örgütü kim yönetiyor?


Yeni Yönetim Kurulu komitelere ve gönüllülere liderlik etme sorumluluğuna sahip olacaktır. CEO, organizasyon tarafından operasyonları ve personeli yürütmek üzere Kurul tarafından işe alınır.

Yeni organizasyonun CEO su seçilmiş ve Bob Chalker olmuştur.


SORU: Her iki kuruluşun personeline ne olacak? Ve her iki kuruluşun ofislerine ne olacak?


SSPC, NACE ve NACE Enstitüsü’nün operasyonları ve personeli iki yeni kuruma dahil edilecekti. Her biri ofislerimize ve sektörümüze hizmet etmek için stratejik olarak konumlandırıldığından ve son derece kalifiye ve yetenekli personele sahip olduğu için her iki ofisi de tutmak iyi bir iş mantıklıdır. Amaç, ikisini de uzun vadede tutmaktır.


7. YÖNETİM VE TEMSİL

SORU: NACE-SSPC Görev Grubu’ndaki kişiler kimlerdir?


Bu tartışmalar boyunca birlikte çalışan NACE ve SSPC temsilcileri şunları içerir:

Tim Bieri
Başkan Yardımcısı, NACE International
Korozyon Yönetim Mühendisi, BP

Ross Boyd
Yönetim Kurulu Üyesi – SSPC; Üye, NACE International
CEO, TruQC, LLC

Cris Conner
Geçici Başkan, NACE Uluslararası Standartlar Kurulu; Üye, SSPC
Başkan, Hizmet ve Bakım A.Ş.

Amir Eliezer
NACE Uluslararası Avrupa Bölgesi Direktörü
Direktör, Korozyon Araştırma Merkezi, Shamoon Mühendislik Fakültesi

Dave Evans
Üye, NACE International ve SSPC
Öğretim Görevlisi, NACE International
Boya Danışmanı, Evans Endüstriyel Kaplama Danışmanları

Jim Feather
Önceki Başkan, NACE International

Terry Greenfield
Başkan, NACE International
Baş Danışman, CONSULEX

Drew Haiko
Mütevelli Heyeti, NACE Uluslararası Philadelphia Bölümü
Disiplin Lideri – Korozyon Kontrolü, LTK Mühendislik Hizmetleri

Garry Manous
Anında Geçmiş Başkan – SSPC
Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Atsalis Brothers Painting

Doug Moore
Üye, NACE International ve SSPC
Direktör – Global Ürün Hattı, Carboline Company

Doni Riddle
Yönetim Kurulu Üyesi – SSPC; Üye, NACE International
Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Sherwin-Williams Şirketi

Sam Scaturro
Başkan Yardımcısı – SSPC
Başkan, Alp Boya ve Kumlama Müteahhitleri

Skip Vernon
Resen Yönetim Kurulu Üyesi – SSPC; Üye, NACE International Sahibi, CLT, Inc

Joseph Walker
Başkan – SSPC; Üye, NACE International
Başkan Yardımcısı, Elcometer, Inc.

Organizasyon Liderleri

Bob Chalker
CEO, NACE International

Bill Worms
Ceo, SSPC

Danışmanlar

Ronald Jacobs
Ortak, Venable LLP
NACE Hukuk Müşaviri

Christie Tillapaugh
Yönetmen, Cohen & Grigsby, P.C
SSPC Hukuk Danışmanlığı

Suzanna Kelley
Müdür, McKinley Danışmanları
NACE ve SSPC’ye Üçüncü Taraf Danışmanı

Jamie MacRitchie
Kıdemli Proje Sorumlusu, McKinley Danışmanları
NACE ve SSPC’ye Üçüncü Taraf Danışmanı

Jay Younger
Başkan & CEO, McKinley Advisors
NACE ve SSPC’ye Üçüncü Taraf Danışmanı


SORU: Her kuruluşun yönetim kuruluna ne olacak?


Her yeni varlığın (“NewOrg” ve “NewOrg Institute”) kendi yönetim kurulu ve yönetişimi olacaktır. NACE ve SSPC kurullarının şu anki üyeleri yeni kurullar arasında bölünecek, böylece dengeli temsil sağlanacak. Stratejik girdi sağlamak için üç Danışma Konseyi oluşturulacaktır: Müteahhitler, Sahipler ve Küresel İlişkiler


SORU: Mesleğim kombine organizasyonda nasıl temsil edilecek?


Varlık koruma endüstrisine çeşitli meslekleri entegre etme fırsatı, üyelerin endüstrinin benzer ve farklı sektörlerindeki profesyonellerle bağlantı kurmak için daha fazla fırsata sahip olacağı anlamına gelir.

Yükleniciler, sahipler, uluslararası üyeler ve üyeliğin diğer bölümleri için Danışma Konseyleri, üyeliğin her bir bölümünün bir sese sahip olmasını sağlamak ve kuruluşun kararlarına stratejik girdi sağlama fırsatı oluşturmak için oluşturulacaktır.

Dahası, entegrasyon daha çeşitli konferanslar için fırsat sağlarken, üyeliğin her bir kesiminin varlık koruma endüstrisinin aynı kısmından gelen diğer kişilerle etkileşime girmesi için hala bu etkinliklerde alan yaratma fırsatı vardır.