Neden SSPC Boya Enspektörlüğü eğitimi için STMCoatech’i tercih etmelisiniz?

STM Coatech SSPC Eğitimleri Türkiye Lisansörüdür.2014 senesinden bu yana Türkiye, Libya,Umman ve bir çok lisansı olan ülkede eğitim vermiştir.

STM Coatech SSPC Boya Enspektörlüğü Eğitimleri Ve Corrodere(Icorr)Boya Enspektörlükleri Eğitimlerinin Türkiye Lisansörüdür ve sınav merkezidir.2014 senesinden bu yana Türkiye, Libya,Umman ve bir çok lisansı olan ülkede eğitim vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Haziran ayı itibariyle de Azerbaycan lisansörü olarak Baku’de Kafkasya ve batı asya için eğitimlerine devam edecektir.Neden STM Coatech?

 1. Resmi olarak SSPC’nin Türkiye ve aşağıdaki listede bulunan tüm ülkelerde eğitim açma yetkisine sahiptir.
  1. Bizleri www.sspc.org/trn-licensees linkinden görebilirsiniz.
   Lisansı olduğu ülkeler;

   1. Türkiye
   2. Azerbaycan
   3. Rusya
   4. Yunanistan
   5. Ukrayna
   6. Gürcistan
   7. Kazakistan
   8. Çekya
   9. Irak
   10. Kuveyt
   11. Katar
   12. Umman
   13. Libya
   14. Cezayir
 2. SSPC’ye ve Corrodere direk bağlıdır, bu yüzden fiyat avantajı ve ihtiyaç dahilinde kontak kurma kısa sürmektedir.
 3. Ana dilde eğitime önem vermektedir.İngilizce bilgisi az olan katılımcılara da değer vermektedir.Bu yüzden kurs metaryallerini ilgilizce bilgisi az olan ülkelerin ana dillerine çevirip, hizmet vermektedir.Örnek olarak türkiye için , 1000 sayfalık manual ve work bookları türkçeye çevrilmiştir.Azerbaycan için sınavlar Azerbaycan türkçesine çevrilmiş, ders sırasında kelime farklılıkları için çevirmen yardımı alınmıştır.Eğer kurs ingilizce istenirse eğitimcimiz tarafından direk ingilizce  veya başka bir dilde almak istenirse, muhakkak o dilde ihtisas yapmış çevirmenler kullanılmaktadir.
 4. Eğitimcimiz  Nace Senior Corrosion Technologist sertifikası( Türkiye de 4 kişinin sahip olduğu), SSPC PCI Boya Enspektörlüğü Level 3, Nace level 2 Boya Enspektörlüğü, Icorr Level 2 Boya Enspektörlüğü , SSPC BCI ( Türkiyedeki Tek Köprü kaplama Enspektörlüğü),Fireproof Inspector,SSPC PCS ( Kaplama Uzmanlığı) SSPC C1, C2, Nace Bridge ve Nace Basic Corrosion Sertifilarına sahiptir.Kendisi Kimyagerdir.
  5.Eğitim öncesi ve sonrası katılımcılarıyla birebir ilgilenme anlayışını sunmakta, eğitim sonrası da herhangi bir bilgi alışverişi doğrultusunda yardımcı olmaktadir.